Habercininyeri

Ünlü Sunucu Twitter’dan yardım istedi! Yalvarırım Sesimi Duyun Şiddet Görüyorum!

Ünlü Sunucu Twitter’dan yardım istedi! Yalvarırım Sesimi Duyun Şiddet Görüyorum!

Sunucu Eda Pera Küçük Twitter’dan yardım istedi

Sunucu Eda Pera Küçük, Ağustos ayında 3 yıldır birlikteliğini sürdürdüğü oyuncu sevgilisi Tolga Pancaroğlu’ndan şiddet gördüğünü iddia ederek, savcılıktan koruma kararı çıkarmıştı.

Küçük, o dönem yaşadıklarını “Tolga, ilişkimizin birinci yılından sonra beni dövmeye başladı. Ayrıldım ama üç hafta sonra tekrar barıştık. Ancak şiddet uygulamaya devam etti. ‘Ben oyuncuyum, benim dediğim olacak. Sen evde oturacaksın, çalışmayacaksın’ diyordu. Gizlice çektiği videolarımla tehdit ettiği için ondan ayrılamıyordum” sözleriyle anlatmıştı.

Koruma kararını sosyal paylaşım sitesi üzerinden ihlal eden Tolga Pancaroğlu geçen yıl 3 gün zorlama hapis yattı. “9 AYDIR TEHDİT ALIYORUM” Geçen zaman içerisinde durum değişmedi. Eda Pera Küçük, dün akşam sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Haluk Levent’ten yardım istedi.

Vücudundaki darp izlerinin fotoğrafını sayfasında paylaşan Küçük altına şu notu düştü: “Yalvarıyorum artık n’olur sesimi duyun! 9 aydır tehdit alıyorum ve korkuyorum! Beni bu hale şu anda Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olan eski sevgilim getirdi. Öldüresiye dövüldüm! Üstüne bir de davadan geri çekilmem için acımasızca şantaja maruz kalıyorum.Yardım edin!”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ