Habercininyeri

Ünlü isimleri yakan mektup! Hepsi kovulmuş!

Ünlü isimleri yakan mektup! Hepsi kovulmuş!
  • Genel / Gündem
  • 27 Ocak 2018
  • Ünlü isimleri yakan mektup! Hepsi kovulmuş! için yorumlar kapalı
  • 1.421 KEZ OKUNDU

Kerem Alışık hepsini birden kovmuş!
Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Asuman Dabak, Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu yaptığı ‘Her şey Bu Masada’ programına konuk oldu. Deneyimli oyuncu, tiyatro açmaya nasıl karar verdiğini canlı yayında anlattı. Kerem Alışık’ın, Ali Sunal, Hakan Yılmaz, Tuna Arman, Demet Tuncer, Ferdi Akarnur ve kendisini kovma hikayesini anlattı.
Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu gerçekleştirdiği programa, tiyatronun sevilen isimlerinden Asuman Dabak konuk oldu.
Asuman Dabak, kendisinin tiyatro açmasına sebep olan ismin Kerem Alışık olduğunu söyledi. Dabak, “Sadri Alışık, sahnesinde ‘Kaç baba kaç’ oyununu oynuyorduk, Hakan Yılmaz’ın canlı yayını vardı, Hakan oraya gitmek zorunda kaldı. Dışarıdan başka bir oyuncu bulundu. Dışarıdan gelen kişinin de bu rolün altından kalkması mümkün değildi. Çünkü yeteri kadar prova yapamadı. ‘Kerem, yapma salon dolu’ dedik bizi dinlemedi. Biz de yazı yazdık ‘biz oynamak istemiyoruz’ diye Kerem o yazıyı okuduktan sonra Ali Sunal, Hakan Yılmaz, Tuna Arman, Demet Tuncer, Ferdi Akarnur ve beni kovdu. O bizi kovsa ne olacak o benim başımın tacı” dedi.
Asuman Dabak “Tiyatro kurma kararını alınca Haldun Dormen’i aradım ve onunla buluştuk. Haldun Dormen bana “Sen deli misin herkes tiyatrosunu kapatıyor sen tiyatro açıyorsun” demişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ