Habercininyeri

ÜNLÜ İSİM EVLİ İŞ ADAMINI EŞİNDEN BOŞATIP KENDİ EVLENDİ! BU YÜZDEN KANAL D İŞİNE SON VERDİ! ORTALIK ÇALKALANIYOR

ÜNLÜ İSİM EVLİ İŞ ADAMINI EŞİNDEN BOŞATIP KENDİ EVLENDİ! BU YÜZDEN KANAL D İŞİNE SON VERDİ! ORTALIK ÇALKALANIYOR
  • Genel / Gündem
  • 18 Şubat 2018
  • ÜNLÜ İSİM EVLİ İŞ ADAMINI EŞİNDEN BOŞATIP KENDİ EVLENDİ! BU YÜZDEN KANAL D İŞİNE SON VERDİ! ORTALIK ÇALKALANIYOR için yorumlar kapalı
  • 93 KEZ OKUNDU

Evli İş Adamını Eşinden Ayırıp Nikah Kıyan Nursel Ergin’in Programı Kaldırıldı

 

Nursel Ergin, iş adamı Murat Akyer’i eşinden ayırıp kendisi evlenince eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Ergin’in şimdi de Kanal D’deki programı için final kararı alındı.

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan Nursel’le Evin Tadı programı için kanal yönetimi “final” kararı aldı. Nursel Ergin’in iş adamı Murat Akyer ile evliliği olay olmuştu. REYTİNG KURBANI OLDU Murat Akyer daha evliyken nişan yapan Nursel Ergin çok fazla eleştirilmişti. Yaklaşık bir ay önce nikah masasına oturan Nursel Ergin Kanal D ekranlarında yayınlanan yemek programı “Nursel’le Evin Tadı” reyting kurbanı oldu.


VEDA EDECEK Show TV ekranlarında yayınlanan Nursel’in Evi isimli yemek programı geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Kanal D’ye transfer olmuştu. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün “Nursel’le Evin Tadı” ismiyle ekranlara gelen programın istenilen reytinglere ulaşamaması nedeniyle final kararı alındı. Kararın ünlü sunucuya bildirildiği ve çekimleri biten programların sona ermesinin ardından Nursel’le Evin Tadı programının ekranlara veda edeceği öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ