Habercininyeri

SON DAKİKA! HERKESİN TANIDIĞI ÜNLÜ İSİM SURİYELİ BİR ERKEKLE EVLENİYOR! İŞİN TUHAF TARAFI İKİSİ DE ERKEK!

SON DAKİKA! HERKESİN TANIDIĞI ÜNLÜ İSİM SURİYELİ BİR ERKEKLE EVLENİYOR! İŞİN TUHAF TARAFI İKİSİ DE ERKEK!
  • Genel / Gündem
  • 08 Şubat 2018
  • SON DAKİKA! HERKESİN TANIDIĞI ÜNLÜ İSİM SURİYELİ BİR ERKEKLE EVLENİYOR! İŞİN TUHAF TARAFI İKİSİ DE ERKEK! için yorumlar kapalı
  • 2.214 KEZ OKUNDU

Suriyeli Erkek Arkadaşıyla Evleneceğini Duyurdu

Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, Suriye doğumlu nişanlısı Jwan Yosef ile evleneceklerini duyurdu.
Ricky Martin geçtiğimiz yıl nişanlandığı Jwan Yosef ile yakın zamanda evleneceğini ve uluslararası bir düğün gerçekleştireceğini açıkladı. Suriyeli Jwan Yosef’in yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular gündeme geldi.

EVLENECEKLERİNİ DUYURDU

Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, çok yakında Suriye doğumlu nişanlısı Jwan Yosef ile evleneceklerini duyurdu.

İşte Ricky Martin ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Jwan Yosef’in hakkında merak edilenler; Jwan Yosef 1984 senesinde Suriye’de doğdu. Annesi ve babasının farklı din ve inançlardan olmasının, sanat kariyerini etkileyen, ona ilham veren en önemli şeylerden biri olduğunu söyleyen Yosef’in, resim çizmeye başlaması babasının ani bir karar ile İsveç’e gitmesine tekabül ediyormuş.

KÜÇÜK YAŞLARDAN BERİ SANATA İLGİ DUYUYOR Küçük yaşlardan beri sanata ilgisi olan Yosef, ‘hep resim çizdiğimi hatırlıyorum’ diyor ‘sonrası biraz göçebe hayat’ diye ekliyor.

2009 YILINDA LONDRA’YA YERLEŞTİ Stockholm’da annesi ile yaşamaya devam eden Yosef, Pernby güzel sanatlar üniversitesini 2009 senesinde bitirdikten sonra Londra’ya taşınıyor. Bir sene sonra ise Central Saint Martins kolejinde yüksek lisansını tamamlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ