Habercininyeri

İNANILMAZ AMA GERÇEK! ŞEYTAN OLARAK GÖRÜLEN DÖRT AYAKLI ADAMIN DRAM DOLU HAYATI

İNANILMAZ AMA GERÇEK!  ŞEYTAN OLARAK GÖRÜLEN DÖRT AYAKLI ADAMIN DRAM DOLU HAYATI
  • Genel / Gündem
  • 17 Şubat 2018
  • İNANILMAZ AMA GERÇEK! ŞEYTAN OLARAK GÖRÜLEN DÖRT AYAKLI ADAMIN DRAM DOLU HAYATI için yorumlar kapalı
  • 24 KEZ OKUNDU

ŞEYTAN OLARAK GÖRÜLEN DÖRT AYAKLI ADAMIN DRAM DOLU HAYATI

Hindistan’da 4 bacaklı olarak dünyaya gelen 20 yaşındaki Arun Rajput isimli genci dışlayan köylüler, ona “Şeytan” lakabını taktı.

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinin Farukabad şehrine bağlı bir köyde yaşayan 20 yaşındaki Arun Rajput dört bacaklı olarak dünyaya geldi.

Doktorların tahminine göre; Rajput’un arkasındaki bacaklar anne karnında gelişmemiş olan parazit ikizinin yadigarı.İlginç görüntüsünden dolayı dışlanan genç adama köylüleri “şeytan” lakabını taktılar.

BEN DE DİĞER İNSANLAR GİBİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM”….Rajput, “İnsanlar bana gülüyor. Bana ‘şeytan’ diyorlar. Farklı göründüğüm için kimse bana saygı göstermiyor. Oysa ben onlardan biri gibi görünmek istiyorum. Ben de diğer insanlar gibi çalışmak istiyorum.” dedi.

ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYOR Ailenin dört çocuğunun en büyüğü olan Rajput’un en büyük hayali, fazladan olan uzuvlarından kurtulup öğretmen olmak.

ANNESİ: DOĞDUĞUNDA GÖZLERİME İNANAMADIM….Tarlalarda günlük yevmiyeye ırgatlık yapan fakir anne baba, oğullarını bazı doktorlara götürseler de duydukları tedavi ücreti karşısında boyun bükerek evlerine dönmüşler.

45 yaşındaki anne Lila Devi, “Oğlum evliliğimin 12. yılında dünyaya geldi. Onun doğmasını sabırsızlıkla bekledik. Doğduğunda ise gözlerime inanamadım. “Çok zayıftı, birçok doktora götürdük, hiçbiri garanti vermedi. İnsanlar ona kötü lakaplarla sesleniyorlar.

Beni en çok yaralayansa ona şeytan demeleri. O çok nazik bir çocuk. Sıkı çalışan ve saygı duyulacak bir hayat yaşamak isteyen bir genç adam. Umarım fazla bacaklarından kurtulur ve bizden biri olur.” diyerek duygularını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ