Habercininyeri

EFSANE OYUNCUDAN KÖTÜ HABER! TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ DURUMU AĞIR

EFSANE OYUNCUDAN KÖTÜ HABER! TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ DURUMU AĞIR
  • Genel / Gündem
  • 16 Mart 2018
  • EFSANE OYUNCUDAN KÖTÜ HABER! TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ DURUMU AĞIR için yorumlar kapalı
  • 1.578 KEZ OKUNDU

Olacak O Kadar’da senelerce rol alan Ahmet Çevik, tat ve koku alma duyularını kaybetti Levent Kırca ile özdeşlenen Olacak O Kadar programında senelerce rol alan Ahmet Çevik, düşerek şiddetli kafa travması geçirdi. Ahmet Çevik gerçirdiği kaza sonucu tat ve koku duyularını kaybetti

 

 

Olacak O Kadar’ın

başarılı oyuncularından

tiyatrocu Ahmet Çevik’ten

kötü haber geldi.

 

 

Yakın dostu ses sanatçısı Onur Akay, Ahmet Çevik’in düşerek şiddetli kafa çarpması nedeni ile tat ve koku alma duyularını kaybettiğini ve ameliyat olduğunu duyurdu.KAZA GEÇİRMİŞ Onur Akay, ameliyat sonrası Ahmet Çevik’i ziyaret ederek fotoğraflarını çekti ve sosyal medya hesabından paylaştı.
Tiyatrocunun sağlık durumu hakkında da bilgi veren Onur Akay, “Tiyatrocu dostum Ahmet Çevik, görünmez bir kaza geçirdi ve ameliyat oldu.

 

 

Düşerek şiddetli kafa çarpması nedeni ile tat ve koku alma duyularını kaybeden ve burnunda şekil bozukluğu oluşan arkadaşımı ziyaret ettim ve merak eden sevenleri için fotoğraflarını çektim. Acil şifalar” ifadelerini kullandı.

AHMET ÇEVİK KİMDİR? 1972 yılında dünyaya gelen Ahmet Çevik İstanbul doğumlu.

Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatrosu ile tanınan Ahmet Çevik çalışmalarını Tümay Özokur Ajansına bağlı olarak sürdürüyor.
Bugüne kadar Olacak O Kadar, Bekarlık Sultanlık mı?, Ayrılsakta Beraberiz, Çarli İş Başında, Tatlı Hayat, Çifte Bela, İki Arada, Kendini Bırak Gitsin, Profesyonel Çaylaklar, İnadım İnat, Berberler, Dilan Gelin, Meçhule Gidenler, Rating Kasabası, Dönüş, Düello, Evimin Erkeği, Gemilerde Talim Var, Koçero, Töre, 46 Numara, Osmanlı Cumhuriyeti, Pulsar, Süper Kardeşler, Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas, Arkadaşım Max, Delisin! Delisin! gibi bir çok projede rol almıştır.

Kendisine acil şifalar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ